Kas yra Dr. Probio

ir kodėl tai geriau už įprastus produktus?

UAB Grinlera pristato naują probiotinių produktų seriją Dr. Probio kurie gerina gyvenimo kokybę ne tik kiekvienam iš Jūsų, bet ir visiems Jūsų artimiesiems, visai Jūsų aplinkai. Tai – produktai, be kurių šiuolaikinis gyvenimas neįmanomas. Dr. Probio biologiškai aktyvus produktai su naudingomis bakterijomis dovanoja sveikatą, ilgaamžiškumą, jaunystę, Jūsų vaikų saugumą ir mūsų laimingą ateitį.

Daugiau

Serija Dr. Probio – unikalios sudėties formulė, sukurta Belgijos, Olandijos ir Prancūzijos mokslininkų.

Šių biotechnologijų istorija prasideda prieš daugiau nei 20 metų, kai buvo atrasti pirmieji mikroorganizmai, galintys pašalinti patogeninę mikroflorą. Jeigu ankstesnes technologijas prilygintume tyliaeigei mašinai, tai naujoji probiotikų kartą – faktiškai reaktyvinis lėktuvas.

 

Probiotikų serija Dr. Probio skirta apsaugoti mus nuo kenksmingo aplinkos poveikio ne tik namuose, bet ir gatvėje, automobilyje, visuomeniniame transporte, lėktuve, bet kurioje situacijoje, kur yra patogeninės, kenksmingos mikrofloros poveikio rizika. Serija Dr. Probio – produktai higienai, odos priežiūrai, švaros palaikymui namuose ir t.t. Visi Dr. Probio produktai yra saugūs ne tik žmogui, bet ir gyvūnams. Be to, Dr. Probio probiotikai visiškai atitinka principą nature friendly (draugiškas aplinkai), t.y. jie yra pilnai perdirbami ir nekenksmingi gamtai.

 

Tokiu būdu, produkcijos linija Dr. Probio gerina gyvenimo kokybę iškart keliuose lygmenyse:

• Sveikatinimas, apsauga nuo kenksmingo aplinkos poveikio

• Gyvenimo ekologiškumas – švara be pastangų ir be chemijos

• Ekonomija (laikas, finansai, ištekliai, tarp jų – žmogiškieji)

• Saugi aplinka žmogui, kur jis bebūtų: namie, darbe, automobilyje, kelionėse

• Ekologiškas produkto ir verslo modelis: su meile žmogui ir gamtai

• Apsauga 72 valandas

• Saugu vaikams ir gyvūnams

 

Naudodami probiotikus, mes ženkliai taupome – vienos produkcijos pakuotės, ne taip kaip su tradicinėmis priemonėmis, pakanka daug  ilgesniam pereodui.

 

Serijos Dr. Probio produktai, kaip savotiškas kupolas, sukuria apsaugą aplink žmogų ir padeda jam kasdieniame gyvenime. Tai ir yra nauja gyvenimo kokybė.